No menu items!
Ballina KRYESORE Spanjë – Kosovë, formacionet zyrtare: Challandes bën ndryshime

Spanjë – Kosovë, formacionet zyrtare: Challandes bën ndryshime

Janë bërë publike formacionet për ndeshjen Spanjë – Kosovë.

Përzgjedhësi i Dardanëve ka vendosur të bëjë disa ndryshime në 11-shen e skuadrës.

Kështu do të paraqitet Kosova:

Spanja: Simon, M.Llorente, Garcia, Martinez, Alba, Busquets, Koke, Pedri, F.Torres, Olmo, Morata

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments