No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ademi me Celinën e Berishën: Gjithmonë pozitivë në jetë, por negativ në...

Ademi me Celinën e Berishën: Gjithmonë pozitivë në jetë, por negativ në Covid

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka postuar një foto me dy futbollistët e Kombëtares, Bersant Celina e Valon Berisha, për të cilët disa portale kosovare raportuan se janë të infektuar me Covid-19, duke ju referuar mediave spanjolle. “Gjithmonë pozitiv në jetë, por negativ në testet për Covid-19. Të gatshëm për sfidat e mëdha! Krenar me Dardanët”, ka shkruar numri 1 i FFK-së në profilin e tij në Instagram, duke hedhur poshtë pohimet e tilla të mediave. Në fakt, futbollistët dardanë kanë rezultuar që të gjithë negativ në testet e kryera në Prishtinë, derisa gjatë ditës së sotme futbollistët që do të udhëtojnë në shtetet evropiane e kanë kryer edhe një test në Spanjë, në mënyrë që t’u shërbejë për udhëtim pas ndeshjes, ngase testit paraprak i kalon afati pas orës 24:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments