No menu items!
Ballina KRYESORE Adis Beciragic – trajneri i ri i Yllit

Adis Beciragic – trajneri i ri i Yllit

Golden Eagle Ylli dje njoftoi shkarkimin e trajnerit Fatih Gezer.

Ndërsa, sot (e hënë), skuadra e Yllit ka njoftuar me trajnerin e ri.

Adis Beciragic është trajneri që ka marrë drejtimin e Yllit, trajner i cili më herët ishte në kreun e Pejës, derisa me Yllin synon trofeun e Superligës këtë edicion.

“Ju njoftojme se kemi arritur marreveshje me trajnerin Adis Beciragic deri ne perfundim te ketij sezoni”, shkroi klubi nga Suhareka.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments