No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Përballje të "çmendura" në çerekfinale të Championsit

Përballje të “çmendura” në çerekfinale të Championsit

Sot është hedhur shorti i fazës çerekfinale të UEFA Champions League.

Skuadrat e kualifikuara në çerekfinale: Manchester City, Chelsea, Liverpool, Porto, Real Madrid, PSG-ja, Bayern dhe Dortmund kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Në këtë fazë do të kemi shumë ballafaqime interesante, me derbin: Real Madrid – Liverpool

Manchester City – Borussia Dortmund

Porto FC –  Chelsea FC

Bayern Munchen – PSG

Real Madrid – Liverpool

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments