No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Prishtina kalon në gjysmëfinale, eliminon Niklin pas penalltive

Prishtina kalon në gjysmëfinale, eliminon Niklin pas penalltive

Ndeshja çerekfinale e Kupës së Kosovës në futboll ndërmjet Feronikelit dhe Prishtinës ka shkuar në vazhdime.

Dueli që po luhet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas ka përfunduar pa gola pas 90-të minutave lojë.

Tani skuadrat do të luajnë në vazhdime, dy herë nga 15-të minuta dhe nëse nuk shënohet gol, atëherë fituesi do të përcaktohet me penallti.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments