No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Të infektuar me Covid-19, Marotta dhe Galliani përfundojnë në spital

Të infektuar me Covid-19, Marotta dhe Galliani përfundojnë në spital

Pandemia ende po e prek botën e futbollit. Beppe Marotta, sipas raporteve nga “Gazzetta dello Sport”, ka përfunduar në spital, në “Istituto Humanitas” të Rozzano. Drejtori menaxhues i Interit ishte testuar pozitivisht për koronavirusin më 25 shkurt, së bashku me drejtuesit e tjerë të zikaltërve: Antonello, Ausilio dhe avokatin e klubit, Capellini.

Për fat të mirë, gjendja e Marotta duket se po përmirësohet, teksa monitorohet vazhdimisht nga mjekët. Po dje mbërriti lajmi për shtrimin në spital të Adriano Gallianit, përsëri për shkak të koronavirusit. Drejtori menaxhues i Monza aktualisht është i hospitalizuar në “San Raffaele” të Milanos.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Superliga vjen sot me ndeshje të jashtëzakonshme, shumëçka mund të vendoset

Elita e futbollit kosovar vjen sot me ndeshjet e javës së 34-të të cilat edhe mund ta vendosin fatin e shumë skuadrave...

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

Recent Comments