No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Agim Ademi nuk e përjashton mundësinë për një tjetër mandat në krye...

Agim Ademi nuk e përjashton mundësinë për një tjetër mandat në krye të FFK-së

Agim Ademi nuk e përjashton mundësinë që të kandidojë edhe për një mandat në krye të FFK-së.

Ademi ka edhe një vit e tre muaj mandat si kryetar i Federatës së Futbollit të Kosovës.

“Unë kam edhe një vit mandat, deri në korrik të 2022, më pastaj te shohim nëse kam çfarë të jap në futboll ose nëse jam produktiv faktikisht për futbollin dhe jam i dobishëm për futbollin sigurisht që po. Deri atëherë nuk e di, por unë nuk jam tip që dua të qëndrojë në karrige me çdo kusht, por unë jam tip që aty ku qëndroj faktikisht dua ta meritoj”, ka thënë Ademi në intervistë për KosovaPress.

Ademi sërish ka mohuar se ka pasur një përleshje fizike mes tij dhe sekretarit të përgjithshëm të FFK-së, Eroll Salihu.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Reali me shumë mungesa të rëndësishme ndaj Liverpoolit, kjo është lista e të ftuarve

Liverpooli e pret Real Madridin në ndeshjen kthyese të çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Mbretërit shënuan fitore të rëndësishme në ndeshjen e parë në shtëpi,...

Italia rrezikon përjashtimin nga vendet organizatore të Evropianit, kjo është arsyeja

Italia, një nga vendet organizatore të Kampionatit Evropian të futbollit rrezikon të përjashtohet nga UEFA. Shtëpia më e madhe...

Pa vdekjen me sy 21 vjeç, mjekët donin t’i hiqnin gjysmën e mushkërive. Zbulohet drama e Thiago Silva

Thiago Silva ishte vetëm 21 vjeç kur, si një lojtar i ri premtues te Dinamo e Moskës, zbuloi se ishte sëmurë me tuberkuloz. Ishte...

Moratës “i vjen goja” nga goli: Ka njerëz që gjithmonë duan të kritikojnë

“Atij i mungon goli”. Kështu e komentonte Pirlo momentin jo shumë të ndritshëm të Morata, i cili në fakt kishte shënuar vetëm tre gola...

Recent Comments