No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR De Bruyne rrëfen pikën më të ulët në karrierë: Këtë gjë nuk...

De Bruyne rrëfen pikën më të ulët në karrierë: Këtë gjë nuk prisja kurrë!

Kevin De Bruyne ka dhënë një rrëfim të gjatë së fundmi në një intervistë për një nga mediat angleze dhe në një pjesë, belgu ka zbuluar edhe pikën më të ulët në karrierën e tij.

Ylli i Manchester Cityt është shprehur se periudha kur ai vendosi të largohej nga Chelsea ishte edhe pika më e ulët për të në karrierë. “E ndjeja që nuk kisha asnjë shans të luaja për Chelsean në atë periudhë, kështu që vendosa të largohem.

Nuk e prisja të rritesha aq shpejt, sepse kur je në pikën më të ulët në karrierë nuk pret që të ngrihesh menjëherë në nivele të larta. Nuk kishte lidhje me besimin, sepse kurrë nuk kam dyshuar tek aftësitë e mia, por ajo periudhë kur u largova nga Chelsea ishte padyshim shumë e vështirë për mua”, ka përfunduar De Bruyne.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments