No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Në ndeshjen e Kategorisë së Parë nuk pyesin për COVID

Në ndeshjen e Kategorisë së Parë nuk pyesin për COVID


Pavarësisht se situata e COVID-it vazhdon të jetë shqetësuese dhe shifrat e fundit kanë qenë alarmante, për tifozët e Burrelit në Shqipëri, ky fakt nuk shihet si problematik. Këtë gjë e vërteton pjesëmarrja e lartë në shkallët e stadiumit në sfidën e sotme ndaj Besëlidhjes ku matjanët triumfuan me rezultatin 1-0.

Në videon e siguruar nga “Panorama Sport”, shihet se tribuna qendrore e stadiumit “Liri Ballabani” ka qenë e tejmbushur me tifozë vendas. Një përgjegjësi kjo edhe për delegatin e ndeshjes që duhet të kishte kërkuar largimin e tifozëve, në zbatim të rregullores.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments