No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3.

Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për një penallti të fituar në aksionin e fundit të dobishëm, veprim që tërboi kapitenit napolitan.

Rindërtimi i ‘DAZN’ pas ndeshjes flet për një Insigne të tërbuar nga veprimi që çoi në goditjen e dënimit: ai ishte i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për penalltinë e shkaktuar dhe më pas kishte një grindje edhe me Gattuso.

Ai u largua nga fusha duke flakur një shishe me ujë dhe duke shkelmuar tabelen e reklamave…

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments