No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri”...

Java e 23-të në Superligë luhet në fundjavë, vëmendja në “Fadil Vokrri” dhe “Rexhep Rexhepi”

Java e 23-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë.

Fillimisht, ndeshja e parë do të luhet në Pejë mes Besës dhe Trepçës ’89.

Ndërkaq, të shtunën do të luhen dy ndeshje – Prishtina e pret Llapin në kryeqytet dhe Gjilani luan si nikoqir i Arbërisë.

Kurse, të dielën luhen poashtu dy ndeshje.

Feronikeli e pret Dritën në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, ndërkaq Ballkani është nikoqir i Drenicës.

Orari i plotë:

E premte

Besa – Trepça ’89 13:00

E shtune

Prishtina – Llapi 13:00
Gjilani – Arbëria 13:00

E diel

Feronikeli – Drita 13:00
Ballkani – Drenica 13:00. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments