No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0.

Sipas Shkëmbit, te Ballkani pati shumë tension gjatë gjithë lojës. “Ishte një paraqitje e dobët, kishim shumë tension gjatë gjithë lojës. Na ka munguar qetësia për të treguar atë që e ushtrojmë në stërvitje. Llapi e meritoi fitoren”, ka thënë Shkëmbi pas ndeshjes. “Pa hequr meritat e kundërshtarit, mund të them se na mungoi qetësia dhe qartësia në lojë. Ndoshta disa lojtarë ende nuk e kanë kuptuar se pa luftuar nuk mund të bëhesh kampion. Është edhe përgjegjësi e imja kjo ndeshje. Por unë kam besim në këtë skuadër”, ka theksuar Shkëmbi.


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments