No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës.

Shorti ka sjellë disa përballje mjaft interesante të cilat pritet ta dëshifrojnë kualifikuesin tek pas 180 minutave të zjarrtë në dy ndeshje.

Padyshim takimi kryesor është ai ndërmjet Manchester Unitedit e Milanit.

Të kujtojmë se ndeshjet e para do të luhen në 11 mars, ndërsa ndeshjet e dyta do të luhen më 18 mars 2021.

Shorti i çerekfinales dhe gjysmëfinales do të hidhet më 19 mars.

Çiftet 1/16:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments