No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mauro Icardi alarmon tifozët me postimin e fundit

Mauro Icardi alarmon tifozët me postimin e fundit

Mauro Icardi, i cili nuk do të jetë në dispozicion për transfertën e PSG në Dijon, në program këtë të shtunë, për shkak të një gastroenteriti, ka shqetësuar rrjetet sociale.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, që ka bërë menjëherë xhiron e internetit, argjentinasi shfaqet i shtrirë në krevat duke marrë oksigjen.

Në fakt, bëhet fjalë për një metodë origjinale për të rikuperuar më shpejt nga lodhja e akumuluar.

Ka qenë Wanda Nara, gruaja e Icardi-t, që ka qetësuar tifozët, duke publikuar në Instagram një fotografi të darkës dhe duke shkruar: “Ushqim i thjeshtë dhe i shëndetshëm, zbrit të hash i dashur”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments