No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Liverpool rrezikon katastrofën, Klopp: Kjo është sfida jonë e madhe

Liverpool rrezikon katastrofën, Klopp: Kjo është sfida jonë e madhe

Jurgen Klopp ka analizuar situatën e Liverpool-it në konferencën për shtyp të zhvilluar në prag të sfidës së të dielës në kampionat kundër Sheffield.

“Sfida jonë e madhe tani është që të kualifikohemi në edicionin e ardhshëm të Champions League. Tani jemi të gjashtët në renditje dhe duhet të fitojmë sa më shumë ndeshje të jetë e mundshme nëse duam t’ia dalim”, ka thënë trajneri gjerman.

“Atmosfera rreth skuadrës është ajo e duhura, jemi të gjithë dakord mbi atë që duhet të bëjmë. Nuk jemi të lumtur për rezultate tona, por duhet të përqendrohemi te fusha dhe të punojmë shumë”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments