No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi që lojtari mund të rikthehet në formën e dikurshme por jo më me fanellën e Djajve të Kuq. 28-vjeçari po kalon muajt e fundit të kontratës si i huazuar dhe në 4 ndeshje shpërtheu me 3 gola e një asist çka ka bërë që Leicester të futet në garë me West Ham për t’i ofruar një kontratë të gjatë dhe një rol protagonist në fushë. Gjithçka do të vendoset me përfundimin e sezonit por West Ham duket i avantazhuar pasi është ekipi që po rilind fantazistin anglez.


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Reagon Dajaku: Mos përhapni dezinformata, nuk e kam refuzuar Kosovën

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane, Leon Dajaku ka reaguar përmes një postimi në Instagram duke deklaruar se ende nuk ka vendosur se...

Kombëtarja shqiptare, 3 milionë euro për Botërorin! Zbulohet premioja nga FSHF për kualifikimin historik

Shqipëria ka nisur edicionin kualifikues drejt Botërorit, “Katar 2022”. Në tri takimet e para, kuqezinjtë kanë bërë “detyrat e shtëpisë” sa u takon...

Mbyllet pa fitues ndeshja Everton – Tottenham

Me ndeshjen Everton – Tottenham që është zhvilluar sonte është hapur java e 32-të në Premierligën angleze. Sfida ashtu...

Kurti: Xhudistet janë bërë sinonim i fitoreve dhe gëzimeve tona

Kryeministri Albin Kurti ka përgëzuar xhudistet tona, Distria Krasniqin dhe Nora Gjakovën për suksesin e arritur në Kampionatin Evropian në Lisbonë. Distria fitoi medaljen...

Recent Comments