No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Duro ankohet sërish në referim

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për skuadrën nga Skenderaj. Kurse, në anën tjetër për Feronikelin shënoi Simonovski.
Ishte një fitore e madhe për skuadrën e Bledar Devollit që rikthehet përsëri fuqishën në garën për mbijetesë.
Pas ndeshjes është deklaruar edhe trajneri i Feronikelit, Klodian Duro i cili tha se është shumë i lumtur për këtë fitore.
“Kartoni i kuq që morëm dhe goli më pas i dhanë një tjetër rrjedhë ndeshjes. Mendoj se goli i dytë i Drenicës ishte në pozicion jashtë loje, nuk dua të merrem me gjyqtarët por vendimet e tyre janë statistika që ndikojnë në ndeshje” tha shkurtmishit Duro pas ndeshjes për Art Motion.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments