No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Cristiano Ronaldo, drejt largimit në fund të sezonit”

“Cristiano Ronaldo, drejt largimit në fund të sezonit”

Shtohen dyshimet mbi të ardhmen e Cristiano Ronaldo-s tek Juventus. Të paktën, sipas kompanive të basteve. Analistët e Sisal Matchpoint e japin me 1.65 lamtumirën e  portugezit nga Torino verën e ardhshme.

Një kuotë shumë më e ulë se ajo e qëndrimit të tij me bardhezinjtë, 2.10.

Kontrata e portugezit, i cili paguhet 31 milionë euro në sezon nga kampionët e Italisë, do të skadojë më 30 qershor të 2022-shit.

Shumë mund të varet nga rezultatet e marra nga skuadra në fund të sezonit. Gjithsesi, kontrata e CR7 nuk është i vetmi shqetësim për Juventus, që duhet të zgjidhë edhe çështjen Dybala, kontrata e të cilit skadon gjithashtu në vitin 2022.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments