No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ndërron jetë në moshën 17-vjeçare futbollisti i KF Gjakovës

Ndërron jetë në moshën 17-vjeçare futbollisti i KF Gjakovës

Një lajm të trishtë ka marrë sot futbolli kosovar e në veçanti KF Gjakova.

Në moshën 17-vjeçare ka ndërruar jetë futbollisti Elirion Shabanaj. Lajmin e ka dhënë KF Gjakova përmes një njoftimi në Facebook.

Njoftimi  i KF Gjakova pa ndërhyrje:

“Njoftim

Njoftojmë të gjithë dashamirët e klubit dhe futbollistët e të gjitha gjeneratave se sot ndërroi jetë në moshën 17 vjeqare futbollisti ynë ELIRION SHABANAJ i cili ishte shembull për të tjerët si djalosh i diciplinuar por edhe futbollist shumë i talentuar i Kf.Gjakova. Ne si kryesi dhe staf dhe te gjitha grupmoshat e klubit ngushllojmë  familjen SHABANAJ… Me xhehnet e shpërbleft allahu”, thuhet në njoftimin e KF Gjakova.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments