No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Eliminimi i papritshëm i Gjilanit nga Kupa, ky është reagimi i Gentjan...

Eliminimi i papritshëm i Gjilanit nga Kupa, ky është reagimi i Gentjan Mezanit

Garat e Kupës gjithmonë kanë ditur të sjellin befasi dhe atë jo vetëm në futbollin kosovar por edhe në garat ndërkombëtare.

Megjithatë, eliminimi i sotëm i Gjilanit nga skuadra e Ligës së Parë, Istogu vazhdon të komentohet në mënyra të ndryshme, derisa për tifozët gjilanas ky është një eliminim i turpshëm dhe vështirë i pranueshëm.

Demokracia.com ka kontaktuar ish trajneri e Gjilanit, Gentjan Mezanin për të marrë një opinion për këtë disfatë, megjithatë Mezani nuk ka dashur të jap ndonjë koment.

“Faleminderit për respektin, por nuk ka kuptim të jep ndonjë opinion, ndoshta do dukej keq të flas unë në këto momente”, ka thënë shkurt Mezani.


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments