No menu items!
Ballina SHOWBIZZ E dashura e radhës, italiane? Neymar marroset pas kunatës së kolegut futbollist

E dashura e radhës, italiane? Neymar marroset pas kunatës së kolegut futbollist

A do të jetë italiane, e dashura e radhës e Neymarit? Ndoshta. Sipas asaj që lexojmë në numrin e fundit të revistës “Chi”, kampioni i PSG dhe kombëtares braziliane është marrosur pad Chiara Nasti, ndikuese dhe sipërmarrëse e Napolit në internet. “Nuk ka një foto të Nasti, që nuk ka një zemër (emoji) të Neymarit. Ai po bën gjithçka për ta joshur vajzën dhe takuar, por për momentin nuk ia ka dalë.

Megjithatë, Neymar nuk heq dorë”, – shkruan revista e drejtuar nga Alfonso Signorini. Kjo nuk do të ishte hera e parë që një futbollist dashurohet me Chiara. Në të kaluarën sentimentale të Nasti ekziston në të vërtetë një lidhje e shkurtër me gjermanin Niklas Dorsch. Jo vetëm kaq: Motra e Chiara, Angela Nasti, është fejuar për fat të mirë me Kevin Bonifazi. Pra, Neymar po ngacmon kunatën e një kolegu futbollist…


Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Zemërgjerësia e Neymarit, paguan 142 punëtorë pa punuar

Neymar Junior shkëlqen edhe në luftën kundër Koronavrusit, me pandeminë që po shkatërron planetin dhe po godet fort Brazilin.

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Recent Comments