No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo nuk i beson arbitrit, kërkon ta shikojë me sytë e tij

Ronaldo nuk i beson arbitrit, kërkon ta shikojë me sytë e tij

Moment argëtues në Juventus-Roma.

Protagonistët kanë qenë Cristiano Ronaldo dhe arbitri i ndeshjes Orsato.

Portugezi ka goditur traversën dhe ka pretenduar se topi mund të kishte përfunduar brenda portës.

Gjyqtari i ka bërë me shenjë se nuk kishte marrë asnjë sinjal nga goal-line technology, por CR7 ka dashur ta kontrollojë vetë, duke shkaktuar të qeshurat e arbitrit.

Shiko videon këtu

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments