No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Rron Broja pritet të largohet nga Partizani, ja ku mund ta vazhdojë...

Rron Broja pritet të largohet nga Partizani, ja ku mund ta vazhdojë karrierën

Mesfushori i Partizanit, Rron Broja, duket pranë largimit nga “demat e kuq”. Broja ka marrë një ofertë nga jashtë.
Mediumi i “Panorama Sport”, ka raportuar se ekipi hungarez, MOL Ferhevar është skuadra që është interesuar për shërbimet e mesfushorit.
Vetë, Rroni, është pro një kalimi tek ekipi hungarez, por drejtuesit e Ferhevar duan ta marrin si futbollist të lirë.
Merkato në Hungari mbyllet me 14 shkurt dhe MOL Ferhevar po pret me qetësi zhvillimet.
Në kampin e kuq, nuk duan që Broja të largohet, por mesfushori, për të qëndruar te Partizani, kërkon rritje page.
Mbetet për t’u parë se si do të zgjidhet situata mes klubit të Partizanit dhe mesfushorit 24-vjeçar nga Mitrovica.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments