No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Atmosferë e zjarrtë dhe këngë me çiftelia për Enis Bardhin

Atmosferë e zjarrtë dhe këngë me çiftelia për Enis Bardhin

Enis Bardhi dhe Levante arritën mbrëmë fitore ndaj Real Madridit.

Futbollisti shqiptar luajti për gati gjatë gjithë pjesës së dytë, teksa edhe arriti të asistoi për golin e fitores.

Kjo gjë i ka zgjuar nga gjumi shahirat e Shkupit të cilët menjëher i kanë kushtuar këngë atij dhe kanë performuar për të me një lidhje direkt me kamerë.

Enis Bardhi duket se ka mbetur shumë i kënaqur me atë se çfarë ka parë.

Kliko këtu për ta shikuar video

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments