No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Amir Rrahmani ndër më të mirët në fushë, ja me çfarë note...

Amir Rrahmani ndër më të mirët në fushë, ja me çfarë note u vlerësua sot

Amir Rrahmani ka shkëlqyer në fitoren e sotme të Napolit.

Skuadra e Genaro Gattusos triumfoi në Kupën e Italisë ndaj Empolit me rezultat 3-2.

Rol të rëndësishëm në këtë duel pati edhe mbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani.

Rrahmani kontribuoi në njërin prej golave të skuadrës duke marrë pjesë në aksion teksa pati edhe 3 spastrime, 1 ndërhyrje dhe 100% duele ajrore të fituara.

Ai nga SofaScore u vlerësua me notën 7.2 duke qenë në mesin e më të mirëve tek skuadra e tij.

Me të njejtën notë u vlerësua edhe shqiptari tjetër që realizoi dy gola për Empolin, Nedim Bajrami.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Superliga vjen sot me ndeshje të jashtëzakonshme, shumëçka mund të vendoset

Elita e futbollit kosovar vjen sot me ndeshjet e javës së 34-të të cilat edhe mund ta vendosin fatin e shumë skuadrave...

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

Recent Comments