No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Superndeshje në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Superndeshje në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Sot në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë në praninë e Komisionit të Garave dhe përfaqësuesve të klubeve është bërë tërheqja e shortit për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës. Fati deshi që në këtë fazë të ketë përballje shumë të forta, ku pa dyshim veçohen ndeshjet Prishtina – Drita dhe Llapi – Ballkani. Ndeshjet e këtij rrethi do të zhvillohen më 10 shkurt.

Çiftet e 1/8 së finales
A&N – Flamurtari
Llapi – Ballkani
Trepça ‘89 – Ferizaj
Drenica – Ulpiana
Dukagjini – 2 Korriku
Istogu – Gjilani
Prishtina – Drita
Arbëria – Feronikeli

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments