No menu items!
Ballina KRYESORE Rugji braktis Ballkanin

Rugji braktis Ballkanin

Armend Rugji edhe zyrtarisht i ka dhënë fund bashkëpunimit me skuadrën e Ballkanit.
Portieri me përvojë të madhe në Superligën e Kosovës e ka konfirmuar lajmin përmes një njoftimi në profilin e tij në ‘Facebook’.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e Rugjit:

Dua të falenderoj prej zermës shumë XHEBRAILAT edhe qytetaret e SUHAREKES per perkrahjen qe mkan dhan per 4 vite sa kam qen pjes e klubi

Ballkanin e Suhareks…

Faliminderi Arsim Kabishi Edhe Bali Kabashi Shume🙋‍♂️🙏

Faliminderit Suharek shume

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments