No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Të hënën caktohen çiftet e 1/8 së Kupës

Të hënën caktohen çiftet e 1/8 së Kupës

Shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës do të tërhiqet të hënën (më 11 janar) në orën 13:00. Për shkak të punimeve në selinë e FFK-së, tërheqja e shortit do të bëhet në ambientet e stadiumit “Fadil Vokrri”. Në këtë fazë të garave marrin pjesë këto skuadra: Arbëria, Trepça’89, Drita, Feronikeli, Gjilani, Drenica, Istogu, A&N, Ballkani, Prishtina, Llapi, Flamurtari, Ferizaj, Ulpiana, Dukagjini dhe 2 Korriku. Ndeshjet e kësaj faze janë planifikuar të zhvillohen më 10 shkurt.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Bayern Munchen largon tre futbollistë

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në klubin e Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm, ku fillimisht do të largohen disa lojtarë.

Recent Comments