No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drenica prezanton edhe Erlis Frashërin

Drenica prezanton edhe Erlis Frashërin

Pas Kreshnik Ukës dhe Dardan Rogovës, Drenica prezantoi edhe Erlis Frashërin.
Mbrojtësi nga Shqipëria u nda sot me Gjilanin.
Ai iu bashkua trajnerit Bledar Devolli, të cilin e kishte trajner edhe në Shqipëri.
Kuqezinjtë janë skuadra më aktive në afatin kalimtar të dimrit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments