No menu items!
Ballina KRYESORE Neymar i çmendur pas Counter Strike, shpenzon 40 mijë euro për…

Neymar i çmendur pas Counter Strike, shpenzon 40 mijë euro për…

Neymar dhe pasioni i i tij për video-lojërat kthehet në qendër të vëmendjes.

Një Youtuber i njohur ka analizuar shpenzimet marramendëse të bëra nga brazilianit për lojën e njohur Counter Strike.

Sipas llogaritjeve të TDM_Heyzeus, O’Ney ka shpenzuar plot 40 mijë euro për të personalizuar armët që përdor në lojë.

Pushkë, pistoleta dhe shumë të tjera, të personalizuara sipas pëlqimit të yllit brazilian që, me sa duket, nuk është kursyer për atë që është padyshim një nga pasionet e tij jashtë fushës së lojës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments