No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Arbëria siguron përforcimin e tretë për afatin e janarit

Arbëria siguron përforcimin e tretë për afatin e janarit

Arbëria e Dobrajës nuk ka të ndalur, derisa gjatë pasditës së sotme kanë zyrtarizuar edhe përforcimin e tretë për afatin kalimtar të janarit.

Klubi lipjanas ka siguruar shërbimet e futbollistit nga Mali i Zi, Aldin Adzoviq.

26-vjeçari luan si mesfushor, derisa më parë ka luajtur në kampionatin malazez.

Ai e njeh mjaft mirë edhe kampionatin kosovar, pasi kishte qenë pjesë e klubit të Ballkanit.

“Kryesia e klubit i dëshiron mirëseardhje, shëndet dhe suksese”, thuhet në njoftimin e Arbërisë.

Imazhi mund të përmbajë: 3 njerëz, njerëz që qëndrojnë, text that says 'Restaurant MARIGONA- DOBRAJE Restaurant MARIGONA- TRAJE Restauran MARIGON DOBRAJE urant GONA- NA- DOBRAJE SHAFP Restaur MARIG ARBERIA 77 OBRAJE ! BESION'

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments