No menu items!
Ballina KRYESORE Nagelsmann: Do doja të punoja me Cristiano Ronaldon

Nagelsmann: Do doja të punoja me Cristiano Ronaldon

Julian Nagelsmann është një nga trajnerët më të mirë në Europë. Edhe pse në moshë shumë të re, 33-vjeçari gjerman po bën shumë mirë me Leipzig, në Bundesligë dhe Champions League.

Interesimi i klubeve të mëdha nuk mungon, por Nagelsmann ka një ëndërr dhe e zbulon atë në prononcimin e dhënë për Bild. “Do të ishte shumë interesante të punoja me Cristiano Ronaldon.

Sami Khedira më ka thënë se qasja e tij profesionale në punë është mbresëlënëse. Ai duhet të jetë një bishë në stërvitje. Shkon i pari dhe është i fundit që largohet nga qendra sportive.

Cristiano është edhe një person shumë miqësor. Ky është një kombinim i jashtëzakonshëm për një profesionist“, deklaron trajneri i talentuar gjerman.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments