No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi vazhdon me prurje të reja

Llapi vazhdon me prurje të reja

Klubi Futbollistik “Llapi” ka vazhduar me përforcime dhe kësisoj duken shumë aktiv në këtë afat kalimtar i cili zyrtarisht fillon në janar të vitit 2021.

Pas Rilind Gërbeshit e Almedin kliniku, Llapi sot ka angazhuar edhe talentin Ilir Krasniqi i cili në stinorin e kaluar ishte pjesë e Fushë Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra llapjane përmes faqes zyrtare:

“Mesfushori defensivë, 20 vjeçar që së fundmi ishte pjesë e FC KEK-ut dhe më parë KF Fushë Kosovës, Ilir Krasniqi nga sot është pjesë e KF Llapit, me kontratë të nënshkruar për periudhën 2020-2025”, ka shkruar Llapi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments