No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani gjunjëzoi Ballkanin në Suharekë

Gjilani gjunjëzoi Ballkanin në Suharekë

Ballkani ka pësuar humbjen e tretë në pesë ndeshjet e fundit në Superligë.

Pas Dritës dhe Prishtinës sot e ka mposhtur klubin nga Suhareka edhe Gjilani.

Klubi i Bylbyl Sokolit shënoi fitore të thellë prej 4 me 0 në udhëtim.

Paraqitje të jashtëzakonshme për Gjilanin pati mesfushori Ardit Hila, i cili shënoi tre gola.

Kurse një gol e shënoi Darko Nikaq.

Me këtë humbje Ballkani mbetet në kuotën e 38 pikëve dhe mban vendin e dytë. Derisa Gjilani në vendin e katërt ka 29 pikë.

Artikulli paraprak
Artikulli i ardhshëmSokoli: Nuk e prisja një rezultat të tillë

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments