No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Bylbyl Sokoli trajner i ri i Gjilanit

Bylbyl Sokoli trajner i ri i Gjilanit

Bylbyl Sokoli për RTV Dukagjini ka deklaruar se marrëveshja sapo është arritur me SC Gjilanin.“Sapo kemi arritur marrëveshjen për të marrë drejtimin e skuadrës, detajet e tjera do ti japim me kohë”, u deklarua Sokoli.“Profa”, merr drejtimin e Gjilanit pas trajnerit Gentian Mezani i cili u tërhoq nga klubi para disa ditësh.Derisa Sokoli është pjesë e Duelit Sportiv në RTV Dukagjini si analist sportiv.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments