No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Munishi i kënaqur me lojën dhe referimin

Munishi i kënaqur me lojën dhe referimin

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, pas humbjes nga Drita është shprehur i kënaqur me atë çfarë treguan një deklaratë për shtyp e dha edhe trajneri, Ismet Munishi.

“Në përgjithësi luajtëm mirë, paraqitje e kënaqshme. Hiq dy episode në të cilat u stërvitëm më së shumti, por nga pakujdesia dhe zotësia e Kastriot Rexhës pësuam”

“Vazhdojmë tutje, këto janë ndeshje derbi. Dy episodet e vendosin, duhet të ishim më të vëmendshëm pasi kemi lojtar me përvojë. Por në përgjithësi jam shumë i kënaqur me ndeshjen dhe me referimin” – përfundoi Munishi.

Drita pas kësaj fitore mori vendin e parë në tabelë, duke kaluar kështu suharekasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments