No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Në prag të derbit me Dritën, Munishi befason me disa fjalë!

Në prag të derbit me Dritën, Munishi befason me disa fjalë!

Trajneri më karizmatik në futbollin kosovar, Ismet Munishi në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme kundër Dritës është shprehur krenar që është pjesë e klubit portokallezi nga Suhareka. Në profilin e tij në FB, Munishi ka shkruar disa rreshta, por nuk e ka përmendur fare udhëtimin e nesërm në Gjilan, për përballje me Dritën.
“Një hap i vogël për njeriun , por shumë i madh për futbollin Kosovar.
Ndihem i privilegjuar që jam trener i Fc Ballkanit .
Ndihem krenar kur me shkruajnë njerzit nga e gjithë Bota se e përcjellin Superligen për shkak të Fc Ballkanit”, ka shkruar Munishi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments