No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Rashica: Nëse rrëzohesh shtatë herë, ngritu tetë herë!

Rashica: Nëse rrëzohesh shtatë herë, ngritu tetë herë!

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është deklaruar pas lëndimit që pësoi të skuadra e tij, Werder Bremen.

Kosovari u lëndua gjatë stërvitjes dhe lëndimi duket mjaftë seriozë, meqenëse nuk do rikthehet para janarit.

Rashica përmes një komunikate në Twitter u shpreh se nëse rrëzohesh shtatë herë duhet të ngrihesh tetë herë.

“Rrëzohu shtatë herë, ngrihu tetë herë”, shkroi ai.

Ky lëndim gjithashtu ka shkaktuar edhe probleme të tjera për Rashicën, që tani do mbetet të Werderi deri në qershor.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments