No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Lëndohet Milot Rashica

Lëndohet Milot Rashica

Futbollisti i Përfaqësuesës së Kosovës, Milot Rashica vazhdon të jetë i pa fat.

Rashica ka lëshuar stërvitjen para kohe të Werder Bremen, teksa ka pësuar një lëndim.

Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh skuadra nga “Weser Stadion” përmes një komunikate zyrtare në rrjetin social “Twitter”:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments