No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befason Juventusi, Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Beneventos!

Befason Juventusi, Cristiano Ronaldo nuk luan ndaj Beneventos!

Juventusi do të luajë të shtunën ndaj Beneventos në stadiumin “Vigorito” ndaj ekipit të Inzaghit, por do të duhet të bëjë pa yllin e tij, Cristiano Ronaldo.

Sky Sport ka raportuar sot se portugezi do të qëndrojë pushim për të rikuperuar për sfidën e Champions League ditën e mërkurë, ndërsa pritet të rikuperohet dhe rikthehet në grup dhe i grumbulluar Bonucci.

Nuk është hera e parë që Juventusi lë pushim Ronaldon në kampionat, por këtë sezon duket gjendja më ndryshe pasi bardhezinjtë nuk e kanë nisur fort mirë kampionatin.

Megjithatë, trajneri Pirlo do të ketë biseduar me portugezin përpara se të merrte këtë vendim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments