No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona respekton Maradona me 1 minutë heshtje përpara stërvitjes, Messi i prekur...

Barcelona respekton Maradona me 1 minutë heshtje përpara stërvitjes, Messi i prekur thellësisht (FOTO)

Para seancës së sotme stërvitore, Barcelona mbajti një minutë heshtje në kujtim të Diego Armando Maradona.

Një moment prekës për të gjithë, veçanërisht për Lionel Messi, i cili ishte ndoshta trashëgimtari më pak “njerëzor” i Diez, për shkak të fitoreve dhe numrave të jashtëzakonshëm në fushë.Profili i Twitter fotografoi momentin në të cilin Pleshti, me kokën e ulur, kujtoi më të mirin nga të gjitha.

Raporti i Messit me Maradona ka qenë si ai një djali me babain e tij.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League. Në kuadër...

Recent Comments