No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona në emergjencë, dështon edhe tentativa e bujshme

Barcelona në emergjencë, dështon edhe tentativa e bujshme

Pak do të më parë ka lajmëruar tërheqjen nga futbolli, por te Barcelona kanë shpresuar që të ndryshojë mendim.

Javier Mascherano duket se është kontaktuar nga katalanasit për të veshur përsëri fanellën blaugrana pas dëmtimit të pësuar ng Pique.

Sipas El Chiringuito Tv, spanjollët kanë provuar ta bindin ish-lojtarin që të kthehej në Europë për shkak të emergjencës në mbrojtje që ka goditur ish-klubin e tij. Por përgjigja e Mascherano-s ka qenë negative.

Aktualisht, Lenglet është i vetëm qendërmbrojtës në dispozicion të Koeman.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments