No menu items!
Ballina KRYESORE Hendbollistet e Istogut triumfojnë në ndeshjen evropiane

Hendbollistet e Istogut triumfojnë në ndeshjen evropiane

KHF Istogu ka shënuar fitore kundër skuadrës së Victoria Beresties në Kupën Evropiane.

Klubi kosovar ka mposhtur bjellorusët me rezultat 33:30, në ndeshjen e parë të raundit të tetë të Kupës Evropiane.

Ndeshja e radhës do të zhvillohet ditën e nesërme (e diel) në Istog.

Në këtë kompeticion ka shënuar fitore ditën e sotme edhe Besa Famgas e cila ka mposhtur skuadrën boshnjake, Bosna Visokos.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments