No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Totti: Mos e neglizhoni, koronavirusi nuk është lojë!

Totti: Mos e neglizhoni, koronavirusi nuk është lojë!

Françesko Toti ka mposhtur koronavirusin dhe pneumoninë që e kishte pushtuar prej kohësh.

Këtë lajm e ka deklaruar vetë ish-kapiteni legjendar i Romës në një postim të tijin në profilin zyrtar në “Instagram”:

“Përshëndetje të gjithëve. Siç e keni ditur që këto javë nuk kam qenë mirë. Tani jam rikuperuar dhe mund t’ju them me plot gojë se COVID-19 nuk kalohet lehtësisht: temperaturë që nuk më zbriste, oksigjeni i ulët dhe energjitë që më shteronin. Diagnostikimi ishte si një goditje në zemër: Pneumoni nga infeksioni i SARS-COV2.

Duke parë shkallën e diagnostikimit unë u shërova në shtëpi. 15 ditë që më dukeshin të largët, që tashmë kaluan. Dua të falenderoj përzemërsisht Prof. Alberto Zangrilo dhe Prof. Monika Roko dhe Silvia Anxheleti. COVID-19 mundet vetëm me masat parandaluese dhe udhëzimet?, përfundon Françesko Toti.

Kujtojmë se Toti humbi babain e tij javë më parë pikërisht nga koronavirusi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments