No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Makthi merr fund: Strakosha negativ, koha e kontrolleve mjekësore

Makthi merr fund: Strakosha negativ, koha e kontrolleve mjekësore

Ciro Immobile qetësoi Lazion një ditë më parë, ndërkohë që ka lajme të mira edhe nga portieri Thomas Strakosha. Një ditë më parë ai bëri tamponin dhe sot ai ka marrë përgjigjen dhe rezulton të jetë negativ.

Në këto kushte, sikurse protokolli e kërkon, Strakosha është paraqitur në klinikë për të bërë kontrollet mjekësore para se të nisë përgatitjet nën urdhrat e trajnerit Simone Inzaghi.

Strakosha mungoi në Champions League dhe në disa ndeshje në kampionat, për shkak se kishte dalë pozitiv me COVID-19. Situata e tij ka qenë e paqartë, pasi në klinika të ndryshme tamponët nxirrnin përgjigje të ndryshme.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments