No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Duro ndëshkon 6 lojtarë te Feronikeli

Duro ndëshkon 6 lojtarë te Feronikeli

Rezultatet jo të mira kanë bërë që trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, të ndërmarrë masa ndaj një pjese të lojtarëve.

Janë gjashtë lojtarë me të cilët është i paknaqur trajneri nga Shqipëria.

Ai ka vendosur që lojtarët: Bedri Greca, Viktor Kuka, Argjend Bardhi, Alban Pnishi, Marclei Santos dhe Ardi Qorri, të stërviten ndarazi nga skuadra, mëson Olle.

Mbetet të shihet nëse Duro do të llogarit sërish në ta, pasi të gjithë kanë kontrata me klubin dhe largimi i tyre është i pamundur.

Kujtojmë që ditë më parë Duro shkarkoi ndihmës trajnerët Ramiz Dervishi e Avni Hasani, ndërsa Greca bëri bujë për rrahjen e ekonomit të klubit.

Përmes një komunikate të zëdhënësit të klubit, Erlind Krasniqi, u paralajmërua ndryshime në ekip.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments