No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zbulohet e ardhmja e Pogbasë, Manchesteri merr vendim

Zbulohet e ardhmja e Pogbasë, Manchesteri merr vendim

Manchester United ka planifikuar të shesë mesfushorin Paul Pogba. Francezi ka humbur formacionin, pasi trajneri Ole Gunnar Solskjaer nuk po e aktivizon nga minutat e para. Kampioni i botës përdoret vetëm si zëvendësues.

“Djajtë e kuq” nuk janë aspak të kënaqur me rendimentin e tij. Ata duan ta shesin në merkaton e janarit, pasi nuk presin shumë nga lojtari. Pogba nga krahu tjetër ka dashur të largohej dhe vetë.

27-vjeçari dëshiron të kalojë te skuadra e Real Madridit. Presidenti Perez nuk e do, ndërsa Juventusi, po monitoron me kujdes situatën. Italianët duan ta rikthejnë në skuadër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments