No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR KFF Mitrovicës i refuzohen vizat nga ambasada austriake, dy ditë para ndeshjes!!!

KFF Mitrovicës i refuzohen vizat nga ambasada austriake, dy ditë para ndeshjes!!!

KFF Mitrovicës i janë refuzuar vizat nga Ambasada austriake dy ditë para takimit të Ligës së Kampionëve.

Drejtuesit të skuadrës pretendojnë se Ambasada e Austrisë ka shpikur kërkesa të veçanta vetëm që të mos e lejojnë skuadrën nga Kosova të udhëtoj për të zhvilluar ndeshjen kundër St.Polten.

“Mos paisja me viza e klubit tonë është përpjekje që loja me u vendos në tavolinë e jo ne fushë në mënyrë sportive” – shkruhet në reagimin e klubit.

Postimi i plotë:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments