No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Isufi: Mund të biesh nga liga edhe nëse investon!

Isufi: Mund të biesh nga liga edhe nëse investon!

Ish-trajneri i Dritës, Bekim Isufi është i ftuar në emisionin “Arena Sportive” në RTK, . I pyetur se a e ka me të drejtë Llapi për ankesat dhe reagimet në refer apo jo, Isufi pati përgjigjje interesante. “Gabimet ndodhin dhe nuk duhet të shikuar në atë mënyrë që po dëmtohemi, ka ekipe në Evropë që kanë humbur titullin, por nuk kanë lënë garat. Respekt për familjen Batatina që investon për Llapin, por duhet kuptuar që mund të biesh nga liga edhe pse investon. Gjërat duhen shikuar më qetë, nuk duhen merren vendime të ngutura dhe të pamenduara”, ka theksuar Isufi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments