No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lautaro Martinez “ngrin” tifozët e Interit mbi të ardhmen! “Kur të largohem...

Lautaro Martinez “ngrin” tifozët e Interit mbi të ardhmen! “Kur të largohem dua që…”

Pas shpërthimit pas zëvendësimit në Marassi kundër Genoa, Lautaro Martinez do të ketë menjëherë një shans për të rifituar qetësinë, mbase përmes aktivizimit në Ligën e Kampionëve.

“Demi” i Interit foli sot në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes ndaj Shakhtar Donetsk, ku sigurisht tema kryesore ishte rinovimi me zikaltërit.

Flitet shumë për rinovimin tuaj: nëse do të ishte mundësia të qëndronit gjithmonë te Inter, a do të thonit po sot?

“Unë punoj çdo ditë për të përmirësuar dhe fituar, jam i lumtur këtu te Inter. Dua të largohem nga Interi kur të jetë sa më lart, nesër nuk e di se çfarë ndodhë.

Sot, megjithatë, jam i lumtur këtu, tifozët duhet t’i falenderoroj, si dhe të gjithë ata që punojnë në klub “

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Recent Comments